Kredyty cała Polska Gliwice

Gliwice Pożyczki dla przedsiębiorców

Kredyty cała Polska Gliwice

projektowanie stron internetowych Gliwice Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Gliwice Dodaj baner na strony

Wyprawa do Peru -

Gliwice Usługi turystyczne Gliwice

"Peru to także najpiękniejsze góry zachodniej półkuli. Andy, będące najdłuższym łańcuchem górskim na świecie, biegną od Zatoki Morza Karaibskiego ku Ziemi Ognistej. Część Andów, która znajduje się na terenie Peru to Cordillera Blanca z najwyższym szczytem Huascarán, leżącym na wysokości 6768 m. Trekking jednym z najpiękniejszych pasm górskich świata to bez wątpienia wizytówka Peru. Spektakularne widoki, wspaniała przyroda, przyjaźni mieszkańcy i autentyczność kultury i tradycji - to wszystko czeka nas podczas tej magicznej wyprawy do serca Andów."


 


Czy ten opis nie brzmi zachęcająco? Możesz zobaczyć to na własne oczy wybierając wyprawę do Peru u boku doświadczonych przewodników z Adventure24. Oferujemy zapisy na wyprawy górskie przez cały rok. Z naszej strony możesz liczyć na wsparcie podczas trekkingu, opiekę merytoryczną podczas wyprawy, pełna organizację przelotu, dojazdu a także transferów na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wycieczki.